Danderyds FH
Matchnr | Tid | Grupp | Omgång | Hemmalag | Resultat | Bortalag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18020100 | lör 18/02 08:00 lör 18/02 | P07-L/M Grp 2 | FC Djursholm 2 | 0 - 2 | IF Brommapo...na 06 Svart | ||||||
18020101 | lör 18/02 08:20 lör 18/02 | P07-S/ES Grp 1 | IFK Aspudden Tellus Röd | 3 - 2 | FC Djursholm 1 | ||||||
18020102 | lör 18/02 08:40 lör 18/02 | P07-S/ES Grp 2 | FC Boo 1 | 0 - 4 | IFK Lidingö FK 11 | ||||||
18020103 | lör 18/02 09:00 lör 18/02 | P07-L/M Grp 2 | Ängby IF Svart | 3 - 1 | FC Djursholm 2 | ||||||
18020104 | lör 18/02 09:20 lör 18/02 | P07-S/ES Grp 1 | FC Djursholm 1 | 2 - 2 | Nacka FC | ||||||
18020105 | lör 18/02 09:40 lör 18/02 | P07-S/ES Grp 2 | IFK Lidingö FK 11 | 2 - 0 | Hammarby IF FF 12 | ||||||
18020106 | lör 18/02 10:00 lör 18/02 | P07-L/M Grp 1 | Enskede IK blå | 1 - 0 | FC Boo 2 | ||||||
18020107 | lör 18/02 10:20 lör 18/02 | P07-S/ES Grp 1 | Hammarby IF FF 10 | 0 - 5 | FC Djursholm 1 | ||||||
18020108 | lör 18/02 10:40 lör 18/02 | P07-S/ES Grp 1 | IFK Aspudden Tellus Röd | 1 - 3 | Nacka FC | ||||||
18020109 | lör 18/02 11:00 lör 18/02 | P06-S/ES Grp 1 | Enskede IK Vit 2 | 2 - 1 | FC Djursholm 2 | ||||||
18020110 | lör 18/02 11:20 lör 18/02 | P07-L/M Grp 2 | IFK Aspudden Tellus Röd | 1 - 3 | IF Brommapo...na 06 Svart | ||||||
18020111 | lör 18/02 11:40 lör 18/02 | P07-L/M Grp 2 | Täby FK 52 | 6 - 0 | FC Djursholm 2 | ||||||
18020112 | lör 18/02 12:00 lör 18/02 | P06-S/ES Grp 1 | Hanvikens SK Röd | 4 - 2 | Tullinge TP | ||||||
18020113 | lör 18/02 12:20 lör 18/02 | P07-L/M Grp 1 | FC Boo 2 | 3 - 2 | Råsunda IS | ||||||
18020114 | lör 18/02 12:40 lör 18/02 | P07-L/M Grp 2 | FC Djursholm 2 | 0 - 2 | IFK Aspudden Tellus Röd | ||||||
18020115 | lör 18/02 13:00 lör 18/02 | P06-S/ES Grp 1 | FC Djursholm 2 | 1 - 6 | Hanvikens SK Röd | ||||||
18020116 | lör 18/02 13:20 lör 18/02 | P07-S/ES Slutspelsgrupp 1 | IFK Lidingö FK 11 | 3 - 1 | Nacka FC | ||||||
18020117 | lör 18/02 13:40 lör 18/02 | P07-L/M Avslutningsmatch 4 | Avslutningsmatch 4 | IFK Aspudden Tellus Röd | 5 - 7 | IF Brommapojkarna 06 Röd | |||||
18020118 | lör 18/02 14:00 lör 18/02 | P07-L/M Avslutningsmatch 1 | Avslutningsmatch 1 | Ängby IF Svart | 0 - 0 | Råsunda IS | |||||
18020119 | lör 18/02 14:20 lör 18/02 | P06-S/ES Grp 1 | Tullinge TP | 1 - 5 | Rynninge IK Örebro | ||||||
18020120 | lör 18/02 14:40 lör 18/02 | P05-S/ES Grp 1 | Spånga IS FK 3 | 0 - 3 | FC Djursholm 1 | ||||||
18020121 | lör 18/02 15:00 lör 18/02 | P05-S/ES Grp 2 | AIK FF U | 4 - 0 | Rynninge IK Örebro P06-1 | ||||||
18020122 | lör 18/02 15:20 lör 18/02 | P03-L/M Grp 3 | Boo FF 1 | 0 - 0 | Kungsängen IF | ||||||
18020123 | lör 18/02 15:40 lör 18/02 | P03-L/M Grp 3 | Ursvik IK 2 | 1 - 2 | FC Djursholm U13 | ||||||
18020124 | lör 18/02 16:00 lör 18/02 | P05-S/ES Grp 1 | FC Djursholm 1 | 2 - 0 | Täby United FC | ||||||
18020125 | lör 18/02 16:20 lör 18/02 | P05-S/ES Grp 2 | Rynninge IK Örebro P06-1 | 1 - 1 | Bällsta FF Svart | ||||||
18020126 | lör 18/02 16:40 lör 18/02 | P03-L/M Grp 3 | FC Djursholm U13 | 2 - 5 | Boo FF 1 | ||||||
18020127 | lör 18/02 17:00 lör 18/02 | P03-L/M Grp 3 | Kungsängen IF | 3 - 1 | Ursvik IK 2 | ||||||
18020128 | lör 18/02 17:20 lör 18/02 | P05-S/ES Grp 1 | Djurgårdens IF FF | 0 - 7 | FC Djursholm 1 | ||||||
18020129 | lör 18/02 17:40 lör 18/02 | P05-S/ES Grp 2 | Bällsta FF Svart | 2 - 1 | AIK FF U | ||||||
18020130 | lör 18/02 18:00 lör 18/02 | P03-L/M Grp 1 | IFK Österåker FK 2 | 3 - 2 | Sollentuna FK Norrviken 1 | ||||||
18020131 | lör 18/02 18:20 lör 18/02 | P03-L/M Grp 1 | Ursvik IK 1 | 0 - 6 | AIK FF | ||||||
18020132 | lör 18/02 18:40 lör 18/02 | P03-L/M Grp 3 | Kungsängen IF | 1 - 0 | FC Djursholm U13 | ||||||
18020133 | lör 18/02 19:00 lör 18/02 | P05-S/ES Slutspelsgrupp 2 | Rynninge IK Örebro P06-1 | 1 - 1 | Spånga IS FK 3 | ||||||
18020134 | lör 18/02 19:20 lör 18/02 | P05-S/ES Slutspelsgrupp 1 | AIK FF U | 1 - 1 | FC Djursholm 1 | ||||||
18020135 | lör 18/02 19:40 lör 18/02 | P03-S/ES Grp 2 | IK Frej Svart | 2 - 2 | Sollentuna FK Mitt | ||||||
18020136 | lör 18/02 20:00 lör 18/02 | P05-S/ES Slutspelsgrupp 1 | Täby United FC | 1 - 1 | AIK FF U | ||||||
18020137 | lör 18/02 20:20 lör 18/02 | P05-S/ES Slutspelsgrupp 1 | Spånga IS FK 5 Blå | 2 - 1 | FC Djursholm 1 | ||||||
18020138 | lör 18/02 20:40 lör 18/02 | P03-L/M Slutspel | 1/4 Final | Sollentuna FK Mitt Vit | 6 - 7 P | IFK Österåker FK 2 | |||||
18020139 | lör 18/02 21:00 lör 18/02 | P03-S/ES Grp 2 | Sollentuna FK Mitt | 1 - 4 | Boo FF | ||||||
18020140 | lör 18/02 21:20 lör 18/02 | P03-L/M Slutspel | Semifinal | Apollon Solna FK | 1 - 3 | IFK Österåker FK 2 | |||||
18020141 | lör 18/02 21:40 lör 18/02 | P03-S/ES Slutspel | Semifinal | Boo FF | 1 - 0 | Sollentuna FK | |||||
18020142 | lör 18/02 22:00 lör 18/02 | P03-L/M Slutspel | Final | AIK FF | 4 - 5 P | IFK Österåker FK 2 |