Danderyds FH
Matchnr | Tid | Grupp | Omgång | Hemmalag | Resultat | Bortalag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19020100 | sön 19/02 08:00 sön 19/02 | P05-L/M Grp 2 | Mälarhöjdens IK Svart 2 | 4 - 1 | Sollentuna FK Syd 1 | ||||||
19020101 | sön 19/02 08:20 sön 19/02 | P05-L/M Grp 2 | Spånga IS FK 5 Vit | 0 - 4 | Täby United FC 3 | ||||||
19020102 | sön 19/02 08:40 sön 19/02 | P05-L/M Grp 5 | Spårvägens FF Grön | 0 - 1 | Sollentuna FK Syd 2 | ||||||
19020103 | sön 19/02 09:00 sön 19/02 | P05-L/M Grp 5 | Ekerö IK Eke/När | 3 - 2 | Enskede IK Grön 1 | ||||||
19020104 | sön 19/02 09:20 sön 19/02 | P05-L/M Grp 3 | Enskede IK Grön 2 | 0 - 3 | Ängby IF | ||||||
19020105 | sön 19/02 09:40 sön 19/02 | P05-L/M Grp 3 | FC Djursholm 2 | 3 - 0 | Örby IS Röd | ||||||
19020106 | sön 19/02 10:00 sön 19/02 | P06-L/M Grp 1 | IFK Österåker FK 2 | 0 - 2 | FC Djursholm 2 | ||||||
19020107 | sön 19/02 10:20 sön 19/02 | P06-L/M Grp 1 | Saltsjöbadens IF Blå | 1 - 7 | Enskede IK Grön 2 | ||||||
19020108 | sön 19/02 10:40 sön 19/02 | P05-L/M Grp 1 | IF Brommapojkarna 9 | 3 - 1 | Täby United FC 2 | ||||||
19020109 | sön 19/02 11:00 sön 19/02 | P05-L/M Grp 1 | FC Boo Vit | 2 - 3 | Spånga IS FK 3 | ||||||
19020110 | sön 19/02 11:20 sön 19/02 | P05-L/M Grp 4 | Mälarhöjdens IK Svart 1 | 3 - 2 | Örby IS Blå | ||||||
19020111 | sön 19/02 11:40 sön 19/02 | P05-L/M Grp 4 | FC Boo Svart | 1 - 0 | Bällsta FF Grön | ||||||
19020112 | sön 19/02 12:00 sön 19/02 | P06-L/M Grp 2 | Enskede IK Grön 1 | 4 - 0 | Vasalunds IF Järva | ||||||
19020113 | sön 19/02 12:20 sön 19/02 | P06-L/M Grp 2 | IFK Lidingö FK 3 | 3 - 0 | Saltsjöbadens IF Vit | ||||||
19020114 | sön 19/02 12:40 sön 19/02 | P05-L/M Avslutningsmatch 1 | Avslutningsmatch 1 | Täby United FC 3 | 1 - 3 | FC Boo Vit | |||||
19020115 | sön 19/02 13:00 sön 19/02 | P05-L/M Avslutningsmatch 4 | Avslutningsmatch 4 | Ängby IF | 0 - 1 | Mälarhöjdens IK Svart 2 | |||||
19020116 | sön 19/02 13:20 sön 19/02 | P05-L/M Avslutningsmatch 7 | Avslutningsmatch 7 | Örby IS Blå | 1 - 1 | Örby IS Röd | |||||
19020117 | sön 19/02 13:40 sön 19/02 | P06-L/M Grp 1 | Saltsjöbadens IF Blå | 1 - 1 | IFK Österåker FK 2 | ||||||
19020118 | sön 19/02 14:00 sön 19/02 | P06-L/M Grp 3 | IK Sirius FK Vit | 10 - 0 | Enskede IK Vit | ||||||
19020119 | sön 19/02 14:20 sön 19/02 | P06-L/M Grp 3 | Vendelsö IK rosa | 3 - 1 | Boo FF | ||||||
19020120 | sön 19/02 14:40 sön 19/02 | P04-L/M Grp 3 | Bromstens IK | 5 - 0 | FC Djursholm 2 | ||||||
19020121 | sön 19/02 15:00 sön 19/02 | P04-L/M Grp 3 | Karlbergs BK Gul-Vit Utd | 1 - 2 | Sollentuna FK Sportfältet | ||||||
19020122 | sön 19/02 15:20 sön 19/02 | P06-L/M Slutpelsgrupp 2 | FC Djursholm 2 | 1 - 1 | Vendelsö IK rosa | ||||||
19020123 | sön 19/02 15:40 sön 19/02 | P06-L/M Slutpelsgrupp 1 | Enskede IK Grön 2 | 2 - 2 | IK Sirius FK Vit | ||||||
19020124 | sön 19/02 16:00 sön 19/02 | P06-L/M Slutpelsgrupp 3 | Vasalunds IF Järva | 0 - 5 | IFK Österåker FK 2 | ||||||
19020125 | sön 19/02 16:20 sön 19/02 | P06-L/M Slutpelsgrupp 1 | Enskede IK Grön 1 | 3 - 2 | Enskede IK Grön 2 | ||||||
19020126 | sön 19/02 16:40 sön 19/02 | P04-L/M Grp 4 | Täby FK Norra | 1 - 2 | Hammarby IF FF 6 | ||||||
19020127 | sön 19/02 17:00 sön 19/02 | P06-L/M Slutpelsgrupp 4 | Enskede IK Vit | 1 - 1 | Saltsjöbadens IF Vit | ||||||
19020128 | sön 19/02 17:20 sön 19/02 | P06-L/M Slutpelsgrupp 1 | IK Sirius FK Vit | 5 - 2 | Enskede IK Grön 1 | ||||||
19020129 | sön 19/02 17:40 sön 19/02 | P04-S/ES Grp 1 | Vasastan BK Blå | 2 - 2 | FC Djursholm 1 | ||||||
19020130 | sön 19/02 18:00 sön 19/02 | P04-L/M Grp 2 | Djurgårdens IF FF 9 | 0 - 5 | Enebybergs IF | ||||||
19020131 | sön 19/02 18:20 sön 19/02 | P04-L/M Grp 2 | Saltsjö-Boo IF Svart | 1 - 2 | Hanvikens SK | ||||||
19020132 | sön 19/02 18:40 sön 19/02 | P04-S/ES Grp 1 | FC Djursholm 1 | 7 - 1 | IFK Haninge 2 | ||||||
19020133 | sön 19/02 19:00 sön 19/02 | P04-S/ES Grp 1 | Kista SC | 0 - 0 | Vasastan BK Blå | ||||||
19020134 | sön 19/02 19:20 sön 19/02 | P04-L/M Slutspel | 1/4 Final | Bromstens IK | 7 - 1 | Saltsjö-Boo IF Svart | |||||
19020135 | sön 19/02 19:40 sön 19/02 | P04-L/M Slutspel | 1/4 Final | Hammarby IF FF 6 | 2 - 1 | Täby FK | |||||
19020136 | sön 19/02 20:00 sön 19/02 | P04-S/ES Grp 2 | FC Djursholm 11 | 4 - 1 | Enebybergs IF | ||||||
19020137 | sön 19/02 20:20 sön 19/02 | P04-L/M Slutspel | Semifinal | Bromstens IK | 3 - 1 | Hammarby IF FF 6 | |||||
19020138 | sön 19/02 20:40 sön 19/02 | P04-S/ES Slutspel | Semifinal | FC Djursholm 11 | 5 - 6 | Vasastan BK Blå |