Söndag 19/2 (Dag 2)
Matchnr | Tid | Spelplan | Grupp | Omgång | Hemmalag | Resultat | Bortalag | Live | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19020500 | sön 19/02 08:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 1 | Spånga IS FK 3 | 0 - 4 | IF Brommapojkarna 9 | ||||||
19020600 | sön 19/02 08:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 1 | FC Boo Vit | 6 - 1 | Täby United FC 2 | ||||||
19020100 | sön 19/02 08:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 2 | Mälarhöjdens IK Svart 2 | 4 - 1 | Sollentuna FK Syd 1 | ||||||
19020501 | sön 19/02 08:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 3 | Ängby IF | 1 - 1 | FC Djursholm 2 | ||||||
19020601 | sön 19/02 08:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 3 | Örby IS Röd | 2 - 1 | Enskede IK Grön 2 | ||||||
19020101 | sön 19/02 08:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 2 | Spånga IS FK 5 Vit | 0 - 4 | Täby United FC 3 | ||||||
19020502 | sön 19/02 08:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 4 | Bällsta FF Grön | 0 - 5 | Mälarhöjdens IK Svart 1 | ||||||
19020602 | sön 19/02 08:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 4 | FC Boo Svart | 3 - 1 | Örby IS Blå | ||||||
19020102 | sön 19/02 08:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 5 | Spårvägens FF Grön | 0 - 1 | Sollentuna FK Syd 2 | ||||||
19020503 | sön 19/02 09:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 1 | Täby United FC 2 | 1 - 0 | Spånga IS FK 3 | ||||||
19020603 | sön 19/02 09:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 1 | IF Brommapojkarna 9 | 1 - 2 | FC Boo Vit | ||||||
19020103 | sön 19/02 09:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 5 | Ekerö IK Eke/När | 3 - 2 | Enskede IK Grön 1 | ||||||
19020504 | sön 19/02 09:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 2 | Täby United FC 3 | 3 - 3 | Mälarhöjdens IK Svart 2 | ||||||
19020604 | sön 19/02 09:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 2 | Sollentuna FK Syd 1 | 2 - 0 | Spånga IS FK 5 Vit | ||||||
19020104 | sön 19/02 09:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 3 | Enskede IK Grön 2 | 0 - 3 | Ängby IF | ||||||
19020505 | sön 19/02 09:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 4 | Örby IS Blå | 0 - 0 | Bällsta FF Grön | ||||||
19020605 | sön 19/02 09:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 4 | Mälarhöjdens IK Svart 1 | 1 - 3 | FC Boo Svart | ||||||
19020105 | sön 19/02 09:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 3 | FC Djursholm 2 | 3 - 0 | Örby IS Röd | ||||||
19020506 | sön 19/02 10:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 5 | Enskede IK Grön 1 | 0 - 1 | Spårvägens FF Grön | ||||||
19020606 | sön 19/02 10:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 5 | Sollentuna FK Syd 2 | 0 - 1 | Ekerö IK Eke/När | ||||||
19020106 | sön 19/02 10:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Grp 1 | IFK Österåker FK 2 | 0 - 2 | FC Djursholm 2 | ||||||
19020507 | sön 19/02 10:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P06-L/M Grp 2 | Vasalunds IF Järva | 1 - 1 | IFK Lidingö FK 3 | ||||||
19020607 | sön 19/02 10:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Grp 2 | Saltsjöbadens IF Vit | 0 - 1 | Enskede IK Grön 1 | ||||||
19020107 | sön 19/02 10:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Grp 1 | Saltsjöbadens IF Blå | 1 - 7 | Enskede IK Grön 2 | ||||||
19020508 | sön 19/02 10:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P06-L/M Grp 3 | Boo FF | 0 - 6 | IK Sirius FK Vit | ||||||
19020608 | sön 19/02 10:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Grp 3 | Vendelsö IK rosa | 2 - 0 | Enskede IK Vit | ||||||
19020108 | sön 19/02 10:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 1 | IF Brommapojkarna 9 | 3 - 1 | Täby United FC 2 | ||||||
19020509 | sön 19/02 11:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 2 | Sollentuna FK Syd 1 | 2 - 4 | Täby United FC 3 | ||||||
19020609 | sön 19/02 11:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 2 | Spånga IS FK 5 Vit | 0 - 1 | Mälarhöjdens IK Svart 2 | ||||||
19020109 | sön 19/02 11:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 1 | FC Boo Vit | 2 - 3 | Spånga IS FK 3 | ||||||
19020510 | sön 19/02 11:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 3 | FC Djursholm 2 | 4 - 0 | Enskede IK Grön 2 | ||||||
19020610 | sön 19/02 11:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 3 | Örby IS Röd | 0 - 1 | Ängby IF | ||||||
19020110 | sön 19/02 11:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 4 | Mälarhöjdens IK Svart 1 | 3 - 2 | Örby IS Blå | ||||||
19020511 | sön 19/02 11:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Grp 5 | Sollentuna FK Syd 2 | 3 - 5 | Enskede IK Grön 1 | ||||||
19020611 | sön 19/02 11:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Grp 5 | Ekerö IK Eke/När | 1 - 0 | Spårvägens FF Grön | ||||||
19020111 | sön 19/02 11:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Grp 4 | FC Boo Svart | 1 - 0 | Bällsta FF Grön | ||||||
19020512 | sön 19/02 12:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P06-L/M Grp 1 | Enskede IK Grön 2 | 1 - 2 | IFK Österåker FK 2 | ||||||
19020612 | sön 19/02 12:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Grp 1 | FC Djursholm 2 | 6 - 1 | Saltsjöbadens IF Blå | ||||||
19020112 | sön 19/02 12:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Grp 2 | Enskede IK Grön 1 | 4 - 0 | Vasalunds IF Järva | ||||||
19020513 | sön 19/02 12:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P06-L/M Grp 3 | Enskede IK Vit | 1 - 1 | Boo FF | ||||||
19020613 | sön 19/02 12:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Grp 3 | IK Sirius FK Vit | 4 - 1 | Vendelsö IK rosa | ||||||
19020113 | sön 19/02 12:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Grp 2 | IFK Lidingö FK 3 | 3 - 0 | Saltsjöbadens IF Vit | ||||||
19020514 | sön 19/02 12:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Avslutningsmatch 3 | Avslutningsmatch 3 | IF Brommapojkarna 9 | 0 - 0 | Ekerö IK Eke/När | |||||
19020614 | sön 19/02 12:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Avslutningsmatch 2 | Avslutningsmatch 2 | FC Boo Svart | 3 - 0 | FC Djursholm 2 | |||||
19020114 | sön 19/02 12:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Avslutningsmatch 1 | Avslutningsmatch 1 | Täby United FC 3 | 1 - 3 | FC Boo Vit | |||||
19020515 | sön 19/02 13:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Avslutningsmatch 6 | Avslutningsmatch 6 | Sollentuna FK Syd 1 | 1 - 0 | Spånga IS FK 3 | |||||
19020615 | sön 19/02 13:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Avslutningsmatch 5 | Avslutningsmatch 5 | Enskede IK Grön 1 | 2 - 1 | Mälarhöjdens IK Svart 1 | |||||
19020115 | sön 19/02 13:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Avslutningsmatch 4 | Avslutningsmatch 4 | Ängby IF | 0 - 1 | Mälarhöjdens IK Svart 2 | |||||
19020516 | sön 19/02 13:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Avslutningsmatch 9 | Avslutningsmatch 9 | Enskede IK Grön 2 | 7 - 0 | Spånga IS FK 5 Vit | |||||
19020616 | sön 19/02 13:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P05-L/M Avslutningsmatch 8 | Avslutningsmatch 8 | Täby United FC 2 | 0 - 2 | Spårvägens FF Grön | |||||
19020116 | sön 19/02 13:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P05-L/M Avslutningsmatch 7 | Avslutningsmatch 7 | Örby IS Blå | 1 - 1 | Örby IS Röd | |||||
19020517 | sön 19/02 13:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P05-L/M Avslutningsmatch 10 | Avslutningsmatch 10 | Sollentuna FK Syd 2 | 2 - 1 | Bällsta FF Grön | |||||
19020617 | sön 19/02 13:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Grp 1 | FC Djursholm 2 | 0 - 3 | Enskede IK Grön 2 | ||||||
19020117 | sön 19/02 13:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Grp 1 | Saltsjöbadens IF Blå | 1 - 1 | IFK Österåker FK 2 | ||||||
19020518 | sön 19/02 14:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P06-L/M Grp 2 | IFK Lidingö FK 3 | 2 - 2 | Enskede IK Grön 1 | ||||||
19020618 | sön 19/02 14:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Grp 2 | Saltsjöbadens IF Vit | 2 - 3 | Vasalunds IF Järva | ||||||
19020118 | sön 19/02 14:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Grp 3 | IK Sirius FK Vit | 10 - 0 | Enskede IK Vit | ||||||
19020519 | sön 19/02 14:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 1 | Råsunda IS | 3 - 2 | Täby FK | ||||||
19020619 | sön 19/02 14:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Grp 1 | IFK Lidingö FK Syd vit | 6 - 0 | Djurgårdens IF FF 8 | ||||||
19020119 | sön 19/02 14:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Grp 3 | Vendelsö IK rosa | 3 - 1 | Boo FF | ||||||
19020520 | sön 19/02 14:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 2 | Hanvikens SK | 4 - 0 | Djurgårdens IF FF 9 | ||||||
19020620 | sön 19/02 14:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Grp 2 | Saltsjö-Boo IF Svart | 2 - 0 | Enebybergs IF | ||||||
19020120 | sön 19/02 14:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-L/M Grp 3 | Bromstens IK | 5 - 0 | FC Djursholm 2 | ||||||
19020521 | sön 19/02 15:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 4 | Hammarby IF FF 6 | 1 - 0 | Saltsjö-Boo IF Vit | ||||||
19020621 | sön 19/02 15:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Grp 4 | IFK Lidingö FK Syd blå | 1 - 1 | Täby FK Norra | ||||||
19020121 | sön 19/02 15:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-L/M Grp 3 | Karlbergs BK Gul-Vit Utd | 1 - 2 | Sollentuna FK Sportfältet | ||||||
19020522 | sön 19/02 15:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P06-L/M Slutpelsgrupp 4 | Saltsjöbadens IF Blå | 2 - 1 | Enskede IK Vit | ||||||
19020622 | sön 19/02 15:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Slutpelsgrupp 3 | IFK Österåker FK 2 | 2 - 0 | Boo FF | ||||||
19020122 | sön 19/02 15:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Slutpelsgrupp 2 | FC Djursholm 2 | 1 - 1 | Vendelsö IK rosa | ||||||
19020523 | sön 19/02 15:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 1 | Djurgårdens IF FF 8 | 1 - 2 | Råsunda IS | ||||||
19020623 | sön 19/02 15:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Grp 1 | Täby FK | 7 - 0 | IFK Lidingö FK Syd vit | ||||||
19020123 | sön 19/02 15:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Slutpelsgrupp 1 | Enskede IK Grön 2 | 2 - 2 | IK Sirius FK Vit | ||||||
19020524 | sön 19/02 16:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 2 | Enebybergs IF | 2 - 4 | Hanvikens SK | ||||||
19020624 | sön 19/02 16:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Slutpelsgrupp 4 | Saltsjöbadens IF Vit | 5 - 1 | Saltsjöbadens IF Blå | ||||||
19020124 | sön 19/02 16:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Slutpelsgrupp 3 | Vasalunds IF Järva | 0 - 5 | IFK Österåker FK 2 | ||||||
19020525 | sön 19/02 16:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 2 | Djurgårdens IF FF 9 | 0 - 3 | Saltsjö-Boo IF Svart | ||||||
19020625 | sön 19/02 16:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Slutpelsgrupp 2 | IFK Lidingö FK 3 | 3 - 1 | FC Djursholm 2 | ||||||
19020125 | sön 19/02 16:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Slutpelsgrupp 1 | Enskede IK Grön 1 | 3 - 2 | Enskede IK Grön 2 | ||||||
19020526 | sön 19/02 16:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 3 | Sollentuna FK Sportfältet | 1 - 4 | Bromstens IK | ||||||
19020626 | sön 19/02 16:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Grp 3 | FC Djursholm 2 | 4 - 1 | Karlbergs BK Gul-Vit Utd | ||||||
19020126 | sön 19/02 16:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-L/M Grp 4 | Täby FK Norra | 1 - 2 | Hammarby IF FF 6 | ||||||
19020527 | sön 19/02 17:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 4 | Saltsjö-Boo IF Vit | 1 - 0 | IFK Lidingö FK Syd blå | ||||||
19020627 | sön 19/02 17:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Slutpelsgrupp 3 | Boo FF | 1 - 0 | Vasalunds IF Järva | ||||||
19020127 | sön 19/02 17:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Slutpelsgrupp 4 | Enskede IK Vit | 1 - 1 | Saltsjöbadens IF Vit | ||||||
19020528 | sön 19/02 17:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-S/ES Grp 1 | IFK Haninge 2 | 1 - 1 | Kista SC | ||||||
19020628 | sön 19/02 17:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P06-L/M Slutpelsgrupp 2 | Vendelsö IK rosa | 3 - 2 | IFK Lidingö FK 3 | ||||||
19020128 | sön 19/02 17:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P06-L/M Slutpelsgrupp 1 | IK Sirius FK Vit | 5 - 2 | Enskede IK Grön 1 | ||||||
19020529 | sön 19/02 17:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-S/ES Grp 2 | Vasastan BK Vit | 0 - 3 | FC Djursholm 11 | ||||||
19020629 | sön 19/02 17:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-S/ES Grp 2 | Segeltorps IF | 0 - 1 | Enebybergs IF | ||||||
19020129 | sön 19/02 17:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-S/ES Grp 1 | Vasastan BK Blå | 2 - 2 | FC Djursholm 1 | ||||||
19020530 | sön 19/02 18:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 1 | Täby FK | 5 - 0 | Djurgårdens IF FF 8 | ||||||
19020630 | sön 19/02 18:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Grp 1 | IFK Lidingö FK Syd vit | 0 - 5 | Råsunda IS | ||||||
19020130 | sön 19/02 18:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-L/M Grp 2 | Djurgårdens IF FF 9 | 0 - 5 | Enebybergs IF | ||||||
19020531 | sön 19/02 18:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 3 | FC Djursholm 2 | 0 - 3 | Sollentuna FK Sportfältet | ||||||
19020631 | sön 19/02 18:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Grp 3 | Karlbergs BK Gul-Vit Utd | 1 - 0 | Bromstens IK | ||||||
19020131 | sön 19/02 18:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-L/M Grp 2 | Saltsjö-Boo IF Svart | 1 - 2 | Hanvikens SK | ||||||
19020532 | sön 19/02 18:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Grp 4 | Saltsjö-Boo IF Vit | 4 - 1 | Täby FK Norra | ||||||
19020632 | sön 19/02 18:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Grp 4 | IFK Lidingö FK Syd blå | 0 - 5 | Hammarby IF FF 6 | ||||||
19020132 | sön 19/02 18:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-S/ES Grp 1 | FC Djursholm 1 | 7 - 1 | IFK Haninge 2 | ||||||
19020533 | sön 19/02 19:00 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-S/ES Grp 2 | Enebybergs IF | 1 - 2 | Vasastan BK Vit | ||||||
19020633 | sön 19/02 19:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-S/ES Grp 2 | FC Djursholm 11 | 3 - 0 | Segeltorps IF | ||||||
19020133 | sön 19/02 19:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-S/ES Grp 1 | Kista SC | 0 - 0 | Vasastan BK Blå | ||||||
19020534 | sön 19/02 19:20 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-L/M Slutspel | 1/4 Final | Råsunda IS | 3 - 0 | Saltsjö-Boo IF Vit | |||||
19020634 | sön 19/02 19:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Slutspel | 1/4 Final | Hanvikens SK | 1 - 0 | Sollentuna FK Sportfältet | |||||
19020134 | sön 19/02 19:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-L/M Slutspel | 1/4 Final | Bromstens IK | 7 - 1 | Saltsjö-Boo IF Svart | |||||
19020535 | sön 19/02 19:40 sön 19/02 | Danderyds FH A | P04-S/ES Grp 1 | Vasastan BK Blå | 3 - 0 | IFK Haninge 2 | ||||||
19020635 | sön 19/02 19:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-S/ES Grp 1 | Kista SC | 0 - 2 | FC Djursholm 1 | ||||||
19020135 | sön 19/02 19:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-L/M Slutspel | 1/4 Final | Hammarby IF FF 6 | 2 - 1 | Täby FK | |||||
19020636 | sön 19/02 20:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-S/ES Grp 2 | Segeltorps IF | 2 - 3 | Vasastan BK Vit | ||||||
19020136 | sön 19/02 20:00 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-S/ES Grp 2 | FC Djursholm 11 | 4 - 1 | Enebybergs IF | ||||||
19020637 | sön 19/02 20:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Slutspel | Semifinal | Råsunda IS | 4 - 5 | Hanvikens SK | |||||
19020137 | sön 19/02 20:20 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-L/M Slutspel | Semifinal | Bromstens IK | 3 - 1 | Hammarby IF FF 6 | |||||
19020638 | sön 19/02 20:40 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-S/ES Slutspel | Semifinal | FC Djursholm 1 | 5 - 0 | Vasastan BK Vit | |||||
19020138 | sön 19/02 20:40 sön 19/02 | Danderyds FH C | P04-S/ES Slutspel | Semifinal | FC Djursholm 11 | 5 - 6 | Vasastan BK Blå | |||||
19020639 | sön 19/02 21:00 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-L/M Slutspel | Final | Hanvikens SK | 0 - 1 | Bromstens IK | |||||
19020640 | sön 19/02 21:20 sön 19/02 | Danderyds FH B | P04-S/ES Slutspel | Final | FC Djursholm 1 | 4 - 2 | Vasastan BK Blå |